POŁĄCZYŁAM NASZE DWIE PASJE. TWOJĄ DO PIŁKI NOŻNEJ, A MOJĄ DO JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Zacznij ze mną trenować niemiecki i spełniaj swoje marzenia!

Z czego składa się kurs?

Kurs składa się z 10  TRENINGÓW, dzięki którym nauczysz się wykorzystywać piłkarskie słownictwo w praktyce. Każdy trening rozpoczyna się krótką rozgrzewką wprowadzającą do tematu zajęć. Po rozgrzewce wykonujesz trening właściwy, czyli uczysz się stosować słownictwo i struktury gramatyczne w swojej piłkarskiej codzienności. Lekcje kończą się podsumowaniem gramatycznym lub ćwiczeniami relaksacyjnymi w postaci łamigłówek. Do tego w ramach przerywników masz możliwość posłuchania kultowych  piosenek piłkarskich, które przeniosą Cię w strefę kibica BVB 09 lub FC BAYERN. Na końcu podręcznika znajdziesz klucz odpowiedzi, słownik oraz tabelę czasowników nieregularnych.

Czego nauczysz się z kursu?

 • zaczniesz mówić o swojej piłkarskiej rutynie
 • dzięki kultowym fragmentom meczów (Lewandowski 5 goli w minut lub gol Łakomego 26 sekund po wejściu na boisko) nauczysz się relacjonować mecze używając czasu przeszłego
 • z łatwością zaczniesz mówić o technikach piłkarskich
 • poznasz najważniejsze tajniki niemieckiej gramatyki
 • opanujesz podstawy wymowy, dzięki czemu zyskasz pewność siebie

Dla kogo jest ten kurs?

 • dla młodych piłkarzy, którzy chcą nauczyć się niemieckiego w ciekawy i nowatorski sposób, ucząc się tego, co faktycznie ich interesuje.  Nie daj się stereotypom na temat niemieckiego! Znajomość języka niemieckiego przyniesie Ci więcej korzyści niż jej brak.  
 • dla zawodowca, który marzy lub czeka transfer do niemieckojęzycznej drużyny. Zainwestuj teraz w kurs, nie czekaj na ostatnią chwilę!
 • dla fanów, którzy kochają obserwować sukcesy naszych polskich piłkarzy na niemieckojęzycznej murawie!

Poznaj opinie o kursie

„Dziękuję za wspólny rok, teraz mogę spokojnie rozmawiać z ludźmi i ich zrozumieć!”

Łukasz Łakomy, BSC Young Boys

Postaw na swój rozwój i zacznij uczyć się niemieckiego! Warto!

Wybierz odpowiednią opcję dla Ciebie:

 • wideokurs: 450PLN
 • wideokurs + 1 konsultacja 30 min = 600 PLN
 • wideokurs + 2 konsultacje 30 min = 750 PLN
 • wideokurs + 3 konsultacje 30 min = 900 PLN 
 • wideokurs + 10 konsultacji 30 min = 1950 PLN 

CENA OBOWIĄZUJE W CZASIE TRWANIA EURO2024

Najczęściej zadawane pytania:

Jeśli trenujesz lub po prostu kochasz piłkę nożną, ten kurs jest dla Ciebie! Kurs opracowałam z myślą o osobach, które są związane w mniejszym lub większym stopniu z futbolem i szukają materiałów, dzięki którym w przyjemny sposób zaczną naukę języka niemieckiego.

Czy ten kursKurs jest przeznaczony dla uczniów od klasy 7 szkoły podstawowej, które dopiero zaczynają przygodę z językiem niemieckim. Świetnie się sprawdzi dla fanów futbolu, którzy żyli kiedyś w krajach DACHL i chcą odświeżyć swój niemiecki.

Niemiecki dla piłkarzy część I, jest przeznaczony dla osób początkujących. W kursie znajdują się podstawowe zwroty piłkarskie, najważniejsze zagadnienia gramatyczne oraz mini-lekcje wymowy, dzięki czemu zaczniesz komunikować się w języku niemieckim. W drugiej części kursu, która będzie dostępna od sierpnia 2024 znajdziesz bardziej rozszerzone słownictwo i zagadnienia 🙂

Kurs składa się z 10 treningów językowych z najważniejszymi zagadnieniami piłkarskimi (67 stron podręcznika).  Każdy trening rozpoczyna się krótką rozgrzewką wprowadzającą do tematu zajęć. Po rozgrzewce wykonujesz trening właściwy, czyli uczysz się stosować słownictwo i struktury gramatyczne w swojej piłkarskiej codzienności. Lekcje kończą się podsumowaniem gramatycznym lub ćwiczeniami relaksacyjnymi w postaci łamigłówek. Do tego w ramach przerywników masz możliwość posłuchania kultowych piosenek piłkarskich, które przeniosą Cię w strefę kibica BVB 09 lub FC BAYERN. Na końcu podręcznika znajdziesz klucz odpowiedzi, słownik oraz tabelę czasowników nieregularnych

Potrzebujesz laptopa/tableta/telefonu, na którym możesz otworzyć filmiki do zajęć. Podręcznik jest dostępny w PDF i śmiało możesz go sobie wydrukować, żeby łatwiej Ci się uczyło. Kurs jest bardzo przejrzysty, a grafika została bardzo starannie dobrana, tak by uczyło Ci się z niego jak najlepiej.

Spójrz tylko na wersję drukowaną!

Płatności dokonasz blikiem, kartą lub zwykłym przelewem w bezpieczny dla Ciebie sposób. Po zakupie otrzymasz na maila gotowy ebook w pdf, a w nim instrukcję obsługi kursu i dostęp do niezbędnych filmików.

Spokojnie, wiem, że są tu osoby początkujące, dlatego w pierwszej części polecenia do zadań są w języku polskim!